Моноблок Lenovo ThinkCentre M71z (i3-2120/RAM 8GB DDR3/HDD 500GB) Б/В (4258)
- Виробник:Тріум
- Код: 4258
- Наявність: Відсутній
-
7500грн.
Замовити в 1 клік
Lenovo ThinkCentre M71z
Б/В
Короткі характеристики:
20" HD+ / Intel Core i3-2120 3.3GHz / RAM 8GB DDR3 / HDD 500GB / Intel HD Graphics / Windows 10 Pro
Intel Core i3-2120 3.3GHz з 2 ядра / 4 потоки
Роз'єми: USB 2.0 x6 / DisplayPort / COM port / LAN (RJ-45) / SD Card Reader / 3.5мм навушники та мікрофон
Код: (4258)
| Загальні | |
| Процесор | Intel Core i3 |
| Тип відеокарти | інтегрована |
| Колір | чорний |
| Основні | |
| Бренд | Lenovo |
| Графічна картa | Intel HD Graphics |
| Діагональ | 20" |
| Кількість ядер | 2 |
| Логічні ядра потоки | 4 |
| Об`єм накопичувача HDD | 500GB |
| Оперативна пам`ять | 8GB |
| Оперативна пам`ять тип | DDR3 |
| Операційна система | Windows 10 Pro |
| Оптичний привід | так |
| Покоління процесора | 2 |
| Розширення екрану | Менше Full HD |
| Серія | ThinkCentre M71z |
| Тип процесора | Intel Core i3 |
| Гарантія | 1 місяць |
Оформити кредит в IdeaBank



