Ноутбук Dell Latitude e5520 (i3-2330M/RAM 4GB DDR3/HDD 500GB) Б/В (3)
- Виробник:Dell
- Код: 3
- Наявність: Є в наявності
-
5500грн.
Замовити в 1 клік
Dell Latitude e5520
Б/В
Короткі характеристики:
15.6" HD / Intel Core i3-2330M 2.2GHz / RAM 4GB DDR3 / HDD 500GB / Intel HD Graphics 3000 / Windows 10 Pro
Intel Core i3-2330M 2.2GHz 2 ядра / 4 потоки
Мережеві адаптери:
Wi-Fi
Gigabit Ethernet
Додаткові опції:
Екран - матовий
Стереодинаміки
Мікрофон
DVD-ROM
SD-кардрідер
Роз'єми: USB 2.0 x3 / HDMI / eSATA / VGA / LAN (RJ-45) / комбінований аудіороз'єм 3.5мм
Код: (3)
Ємність повного заряду акумулятора - 80%
Пропонуємо придбати якісні ноутбуки з післяплатою – оплачуєте за товар після його огляду.
Доставка до відділення поштового оператора або ж за вашою адресою – безкоштовно.
Кожен ноутбук проходять допродажний огляд та технічне обслуговування. Обов’язково проводиться чистка з заміною термопасти.
Як правило, у всіх ноутбуках замінюємо Б/В SSD та HDD на нові SSD накопичувачі.
За бажанням замовника змінюємо конфігурацію – оперативну пам’ять чи SSD більшого об’єму.
Всі ноутбуки постачаються зі встановленою ліцензійною операційною системою Windows та гарантією терміном 1 місяць.
За потреби можна замовити розширену гарантію на 12 місяців із доплатою 10% від ціни ноутбука.
Стандартна комплектація поставки містить ноутбук, батарею, оригінальний блок живлення, клавіатура з кирилицею. Також пропонуємо лазерне гравіювання кирилиці в моделях ноутбуків з нижнім підсвічуванням клавіатури (при замовленні вказувати додатково).
Ми допоможемо підібрати найкращу модель та конфігурацію ноутбука за оптимальною ціною. А інженери сервісного центру забезпечать гарантійне та післягарантійне обслуговування на найвищому рівні.
| Загальні | |
| Процесор | Intel Core i3 |
| Тип відеокарти | Інтегрована |
| Колір | сірий |
| Основні | |
| Бренд | Dell |
| Графічна картa | Intel HD Graphics 3000 |
| Діагональ | 15,6" |
| Кількість ядер | 2 |
| Корпус | комбінований |
| Логічні ядра потоки | 4 |
| Об`єм накопичувача HDD | 500GB |
| Оперативна пам`ять | 4GB |
| Оперативна пам`ять тип | DDR3 |
| Операційна система | Windows 10 Pro |
| Оптичний привід | так |
| Підсвічування клавіатури | ні |
| Поверхня екрану | матова |
| Покоління процесора | 2 |
| Розширення екрану | HD (1366x768) |
| Сенсорний екран | ні |
| Серія | Latitude e5520 |
| Сканер відбитка пальця | ні |
| Тип матриці | TN |
| Тип ноутбуку | бізнес |
| Тип процесора | Intel Core i3 |
| Українська розкладка клавіатури | Так |
| Гарантія | 1 місяць |
Оформити кредит в IdeaBank



