Ноутбук Lenovo G50-70 Black (i5-4210U/RAM 8GB DDR3/SSD 240GB) Б/В (5543)
- Виробник:Lenovo
- Код: 5543
- Наявність: Є в наявності
-
7500грн.
Замовити в 1 клік
Lenovo G50-70
Б/В - маленький засвіт на екрані
Короткі характеристики:
15.6" HD / Intel Core i5-4210U 1.7GHz - 2.7GHz / RAM 8GB DDR3 / SSD 240GB / Intel HD Graphics Family / Windows 10 Home
Intel Core i5-4210U 1.7GHz - 2.7GHz 2 ядра / 4 потоки
Мережеві адаптери:
Wi-Fi
Gigabit Ethernet
Bluetooth
Додаткові опції:
Екран - глянцевий
Мікрофон
Вебкамера
DVD-ROM
SD-кардрідер
Роз'єми: USB 3.0 x1 / USB 2.0 x2 / HDMI / VGA / LAN(RJ-45) / комбінований аудіороз'єм 3.5мм
Код: (5543)
Пропонуємо придбати якісні ноутбуки з післяплатою – оплачуєте за товар після його огляду.
Доставка до відділення поштового оператора або ж за вашою адресою – безкоштовно.
Кожен ноутбук проходять допродажний огляд та технічне обслуговування. Обов’язково проводиться чистка з заміною термопасти.
Як правило, у всіх ноутбуках замінюємо Б/В SSD та HDD на нові SSD накопичувачі.
За бажанням замовника змінюємо конфігурацію – оперативну пам’ять чи SSD більшого об’єму.
Всі ноутбуки постачаються зі встановленою ліцензійною операційною системою Windows та гарантією терміном 1 місяць.
За потреби можна замовити розширену гарантію на 12 місяців із доплатою 10% від ціни ноутбука.
Стандартна комплектація поставки містить ноутбук, батарею, оригінальний блок живлення, клавіатура з кирилицею. Також пропонуємо лазерне гравіювання кирилиці в моделях ноутбуків з нижнім підсвічуванням клавіатури (при замовленні вказувати додатково).
Ми допоможемо підібрати найкращу модель та конфігурацію ноутбука за оптимальною ціною. А інженери сервісного центру забезпечать гарантійне та післягарантійне обслуговування на найвищому рівні.
| Загальні | |
| Процесор | Двоядерний Intel Core i5-4210U (1.7 - 2.7 ГГц) |
| Тип відеокарти | Інтегрована |
| Колір | Чорний |
| Основні | |
| Бренд | Lenovo |
| Графічна картa | Intel HD Graphics Family |
| Діагональ | 15,6" |
| Кількість ядер | 2 |
| Логічні ядра потоки | 4 |
| Об`єм накопичувача SSD | 240GB |
| Оперативна пам`ять | 8GB |
| Оперативна пам`ять тип | DDR3 |
| Операційна система | Windows 10 Home |
| Оптичний привід | Так |
| Поверхня екрану | глянцева |
| Покоління процесора | 4 |
| Розширення екрану | HD (1366x768) |
| Сенсорний екран | Ні |
| Серія | G50-70 |
| Тип матриці | TN |
| Тип ноутбуку | Для роботи та навчання |
| Українська розкладка клавіатури | Так |
| Гарантія | 1 місяць |
Оформити кредит в IdeaBank



