Ноутбук Lenovo Ideapad 5-14IIL05 Gray (i5-1035G1/RAM 8GB DDR4/SSD 240GB) Б/В (6016)
- Виробник:Lenovo
- Код: 6016
- Наявність: Є в наявності
-
15900грн.
Замовити в 1 клік
Lenovo Ideapad 5-14IIL05
Б/В
Короткі характеристики:
14" Full HD / Intel Core i5-1035G1 1.0GHz - 3.6GHz / RAM 8GB DDR4 / SSD 240GB / Intel UHD Graphics / Windows 10 Home
Intel Core i5-1035G1 1.0GHz - 3.6GHz 4 ядра / 8 потоки
Мережеві адаптери:
Wi-Fi 6 AX201
Bluetooth
Додаткові опції:
Екран - матовий
Стереодинаміки
Мікрофон
Вебкамера
SD Card Reader
Роз'єми: USB 3.0 x2 / USB Type-C x1 / HDMI / комбінований аудіороз'єм 3.5мм
Код: (6016)
Пропонуємо придбати якісні ноутбуки з післяплатою – оплачуєте за товар після його огляду.
Доставка до відділення поштового оператора або ж за вашою адресою – безкоштовно.
Кожен ноутбук проходять допродажний огляд та технічне обслуговування. Обов’язково проводиться чистка з заміною термопасти.
Як правило, у всіх ноутбуках замінюємо Б/В SSD та HDD на нові SSD накопичувачі.
За бажанням замовника змінюємо конфігурацію – оперативну пам’ять чи SSD більшого об’єму.
Всі ноутбуки постачаються зі встановленою ліцензійною операційною системою Windows та гарантією терміном 1 місяць.
За потреби можна замовити розширену гарантію на 12 місяців із доплатою 10% від ціни ноутбука.
Стандартна комплектація поставки містить ноутбук, батарею, оригінальний блок живлення, клавіатура з кирилицею. Також пропонуємо лазерне гравіювання кирилиці в моделях ноутбуків з нижнім підсвічуванням клавіатури (при замовленні вказувати додатково).
Ми допоможемо підібрати найкращу модель та конфігурацію ноутбука за оптимальною ціною. А інженери сервісного центру забезпечать гарантійне та післягарантійне обслуговування на найвищому рівні.
| Загальні | |
| Процесор | Чотириядерний Intel Core i5-1035G1 (1.0 — 3.6 ГГц) |
| Тип відеокарти | Інтегрована |
| Основні | |
| Бренд | Lenovo |
| Графічна картa | Intel UHD Graphics |
| Діагональ | 14" |
| Кількість ядер | 4 |
| Корпус | пластик |
| Логічні ядра потоки | 8 |
| Об`єм накопичувача SSD | 240GB |
| Оперативна пам`ять | 8GB |
| Оперативна пам`ять тип | DDR4 |
| Операційна система | Windows 10 Home |
| Оптичний привід | ні |
| Підсвічування клавіатури | так |
| Поверхня екрану | матова |
| Покоління процесора | 10 |
| Розширення екрану | Full HD (1920x1080) |
| Сенсорний екран | ні |
| Серія | Ideapad 5-14IIL05 |
| Сканер відбитка пальця | ні |
| Тип матриці | TN |
| Тип ноутбуку | для роботи та навчання |
| Тип процесора | Intel Core i5 |
| Українська розкладка клавіатури | Так |
| Гарантія | 1 місяць |
Оформити кредит в IdeaBank



