Ноутбуки: незвичайні факти

Що ви знаєте про ноутбуки? Без комп'ютерної техніки життя сучасної людини здається нудним, прісним, неможливим. Вона стала невід'ємною частиною наших буднів і одним із способів захоплюючого проведення часу на вихідних. Ноутбуки та комп'ютери – те, без чого ми вже не уявляємо своє дозвілля. Нині вони активно застосовуються не тільки для введення текстової інформації чи обробки малюнків, але й здатні:

  • Керувати будь-яким технологічним процесом, незалежно від його складності.
  • Проводити складні обчислення з урахуванням великої кількості факторів.
  • Аналізувати неймовірні об’єми різної інформації.
  • Надавати можливість спілкування з людьми по всій земній кулі.

Функціональність сучасної техніки неймовірна. Але, поговоримо ми зовсім про інше. Які факти вам відомі про ноутбуки?

Екскурс в історію

54 роки тому Алан Кей поділився зі спільнотою ідеєю створення портативної машини. Невеликий комп'ютер припускав наявність плоского екрана і, за необхідності, міг бути підключеним до бездротової мережі. Подібна техніка мала зберігати необхідну інформацію і радувати споживача доступною ціною.

У 1982 році світ побачив перший ноутбук від Grid Systems Corporation, який розробили на замовлення уряду Америки для NASA. Саме його використали на борту Space Shuttle Дискавері. Ноутбук чудово підходив військовим. Про нього говорили, як про неймовірно міцне і дуже страшне пристосування, що здатне налякати будь-якого супротивника. Цілком передбачувано, що ера споживання настала в США у першій половині 80-х років. На той час чотирикілограмовий ноутбук можна було придбати за 2000 доларів. До продажу надходили навіть 7-кілограмові вироби, які мали вбудований принтер.

Найдорожчий ноутбук зробили голландці. Його прикрасили рубінами, діамантами та білим золотом. Не дивно, що ціна подібної техніки склала 355 000 доларів. Разом з тим, для просування сучасних технологій було придумано ноут ціною близько 100$ для країн, які мають низький рівень життя. Контракт був укладений з Аргентиною та Бразилією, а також з Нігерією. Остання зробила замовлення на мільйон екземплярів за такою вартістю. Відомо, що у разі відсутності в межах доступності електромережі супер-ноут чудово підзарядиться за допомогою генератора. Щоб його запустити, достатньо скористатися шнурком.

Для яких цілей ви купуєте ноутбук? Якщо вірити статистиці, близько 70% користувачів використовують його для виходу в інтернет. При цьому лише 9% людей приміняють техніку переважно для навчання, а 68% – для роботи. Виключно для ігор та перегляду кіно застосовує ноути 21% їхніх власників.

Дивовижне та неймовірне

Кожному з нас відома компанія Sony. Чим вона відзначилася? Представила світові ноутбук завтовшки в 8 мм. Так, він найтонший з нині існуючих і укомплектований пультом управління. Серед досягнень даного виробника можна знайти також найлегший ноутбук. Він має вагу 365 грамів і живиться за допомогою спеціально розробленого акумулятора, але, що особливо цікаво, має 40 Гб оперативної пам'яті.

Чи може портативний ПК обходиться без підзарядки? Безперечно! Існують ноутбуки, здатні функціонувати на водні. Однієї заправки достатньо, щоб вони пропрацювали близько доби, але найнезвичайніший екземпляр зроблений із кришталю. Звичайно такий ноутбук не відрізняється практичністю.

Ще одна цікава модель була зроблена для жінок. Ноутбук має спеціальні місця для розміщення косметики та дзеркала. Таким чином, представниці прекрасної половини людства будь-якої миті можуть привести себе до ладу. Для чоловіків же вигадали «іграшку» під назвою «Феррарі». Техніка зроблена у спортивному стилі та пофарбована в червоний колір. Вона має фантастично високу ціну, хоч коштує і дешевше однойменного автомобіля, важливо лише врахувати шкідливий вплив ноутбука на чоловічий дітородний орган, адже він нагрівається знизу і починає активно випромінювати тепло. Це не означає, що ноутом не можна користуватися, просто не бажано тримати його на колінах під час роботи.

У світі існує багато цікавих речей та способів самовираження. Тепер навіть ноутбук може стати відображенням смаків і вподобань свого власника, – у Європі все більше набирає популярності розпис портативного ПК. На його корпус можна нанести будь-який малюнок чи навіть портрет за символічну ціну. Інтернет-магазин Тріум не надає подібних послуг, але в ньому ви можете придбати багато моделей якісної та функціональної комп'ютерної техніки з США та Європи.