ПК+Монітор Lenovo ThinkCentre M93p + Монітор Hanns.G HL225DBB Б/В (4078)
- Виробник:Lenovo
- Код: 4080; 4078
- Наявність: Є в наявності
-
9800грн.
Замовити в 1 клік
Lenovo ThinkCentre M93p + Монітор Hanns.G HL225DBB
Б/В
Короткі характеристики Lenovo ThinkCentre M93p:
Intel Core i5-4590 3.3GHz - 3.7GHz / RAM 8GB DDR3 / HDD 500GB / NVIDIA GeForce GT620M 1GB / Windows 10 Home
Intel Core i5-4590 3.3GHz - 3.7GHz з 4 ядра / 4 потоки
Роз'єми: USB 2.0 x2 / USB 3.0 x6 / DisplayPort / VGA / LAN (RJ-45) / PS/2 x2 / COM (RS-232) / SD Card Reader / DVD Rom / 3.5мм навушники та мікрофон
Код: (4078)
https://trium.com.ua/computers/lenovo-thinkcentre-m93p
Короткі характеристики Hanns.G HL225DBB:
Діагональ дисплея - 21.5"
Відношення сторін - 16:9
Тип матриці - TN+film
Максимальна роздільна здатність дисплея - 1920 x 1080
Час реакції матриці - 5мс
Кут огляду, гор/верт - 170/160
Максимальна кількість кольорів 16.7 млн
Яскравість дисплея - 250кд/м
Контрастність дисплея - 1000:1
Підключення - VGA / DVI
Споживана потужність - 28Вт
Габарити монітора, мм - 512 x 367 x 174 мм
Вага - 3.1кг
https://trium.com.ua/monitors/monitor-benq-gl2250-t-1285
| Загальні | |
| Процесор | Intel Core i5 |
| Тип відеокарти | Дискретна |
| Колір | Чорний |
| Основні | |
| Бренд | Lenovo |
| Графічна картa | NVIDIA GeForce GT620M |
| Діагональ | 21,5" |
| Кількість ядер | 4 |
| Логічні ядра потоки | 4 |
| Об`єм вбудованої відеопам`яті | 1GB |
| Об`єм накопичувача HDD | 500GB |
| Оперативна пам`ять | 8GB |
| Оперативна пам`ять тип | DDR3 |
| Операційна система | Windows 10 Home |
| Покоління процесора | 4 |
| Розширення екрану | 1920x1080 |
| Серія | ThinkCentre M93p |
| Тип процесора | Intel Core i5 |
| Гарантія | 1 місяць |
Оформити кредит в IdeaBank



