Samsung NP600B4C-A01US Б/В (1516)
- Виробник:Samsung
- Код: 1516
- Наявність: Є в наявності
-
4900грн.
Замовити в 1 клік
Samsung NP600B4C-A01US
Не працює вебкамера, пляма на матриці
Можливо замовити перевірку віддалено по TeamViewer.
Працюємо як за готівку, так і по перерахунку.
Відправимо по Україні. OLX Доставка або передоплата доставки в дві сторони.
ГАРАНТІЯ НА ВСІ НАШІ НОУТБУКИ.
Ноутбук можна оглянути в нашому магазині, за адрессою м.Житомир, вул.Перемоги 33 (біля магазину "Каштан").
Короткі характеристики:
14" HD / Intel Core i5-3320M 2.6GHz - 3.3GHz / RAM 4GB DDR3 / HDD 500GB / Intel HD Graphics 4000 / Windows 10 Pro
Intel Core i5-3320M 2.6GHz - 3.3GHz з технологією Turbo Boost до 2 ядра / 4 потоки
Мережеві адаптери:
Wi-Fi 802.11 Двохдіапазонний адаптер (Intel Centrino Advanced-N 6235) 2.4GHz; 5GHz
Gigabit Ethernet
Bluetooth
Додаткові опції:
Екран - матовий
Мікрофон
Вебкамера
DVD-ROM
SD Card reader
Роз'єми USB 3.0 x2 / USB 2.0 x1 / eSATA / HDMI / LAN (RJ-45) / VGA / 3.5мм навушники та мікрофон
код (1516)
| Загальні | |
| Процесор | Intel Core i5 |
| Тип відеокарти | Інтегрована |
| Колір | Чорний |
| Основні | |
| Бренд | Samsung |
| Графічна картa | Intel HD Graphics 4000 |
| Діагональ | 14" |
| Кількість ядер | 2 |
| Корпус | Комбінований |
| Логічні ядра потоки | 4 |
| Об`єм накопичувача HDD | 500GB |
| Оперативна пам`ять | 4GB |
| Оперативна пам`ять тип | DDR3 |
| Операційна система | Windows 10 Pro |
| Оптичний привід | Так |
| Підсвічування клавіатури | Ні |
| Поверхня екрану | матова |
| Покоління процесора | 3 |
| Розширення екрану | HD (1366x768) |
| Сенсорний екран | Ні |
| Серія | NP600B4C-A01US |
| Сканер відбитка пальця | Ні |
| Тип матриці | TN |
| Тип ноутбуку | Для роботи та навчання |
| Тип процесора | Intel Core i5 |
| Гарантія | 1 місяць |
Оформити кредит в IdeaBank



