Dell Inspiron 24-7459 Б/В (4143)
- Виробник:Dell
- Код: 4143
- Наявність: Відсутній
-
14900грн.
Замовити в 1 клік
!!АКЦІЯ!!
До кожного Моноблока HP мишка у подарунок!!
Dell Inspiron 24-7459
Можлива зміна конфігурації за побажанням клієнта (оперативна пам'ять, накопичувач).
Є можливість замовити перевірку віддалено через TeamViewer.
Працюємо як за готівку так і по перерахунку.
ГАРАНТІЯ НА ВСІ НАШІ МОНОБЛОКИ!
Моноблок можна оглянути в нашому магазині, з одним із найбільших асортиментів ноутбуків у Львові, по вул.Залізнична, 8.
Короткі характеристики:
24" Full HD Touch / Intel Core i5-6300HQ 2.3GHz - 3.2GHz / RAM 8GB DDR4 / SSD 240GB / Intel HD Graphics 530 / Windows 10 Home
Intel Core i5-6300HQ 2.3GHz - 3.2GHz з 4 ядра / 4 потоки
Мережеві адаптери:
Wi-Fi 802.11b/g/n
Gigabit Ethernet
Bluetooth
Додаткові опції:
Екран - глянцевий
Стереодинамики
Вебкамера
SD кардрідер
Вага - 10 кг
Роз'єми: USB 3.0 x4 / USB 2.0 x2 / HDMI x2 / LAN (RJ-45) / Combo-роз'єм мікрофон / навушники
Код: (4143)
| Загальні | |
| Процесор | Intel Core i5 |
| Тип відеокарти | Інтегрована |
| Колір | Сірий |
| Основні | |
| Бренд | Dell |
| Графічна картa | Intel HD Graphics 530 |
| Діагональ | 24" |
| Кількість ядер | 4 |
| Логічні ядра потоки | 4 |
| Об`єм накопичувача SSD | 240GB |
| Оперативна пам`ять | 8GB |
| Оперативна пам`ять тип | DDR4 |
| Операційна система | Windows 10 Home |
| Оптичний привід | Ні |
| Поверхня екрану | матова |
| Покоління процесора | 6 |
| Розширення екрану | Full HD (1920x1080) |
| Сенсорний екран | Так |
| Серія | Inspiron 24-7459 |
| Тип матриці | TN |
| Тип процесора | Intel Core i5 |
| Гарантія | 1 місяць |
Оформити кредит в IdeaBank



