HP ENVY Desktop PC Series + Монітор Hanns.G HL229DPB Б/В (4232)
- Виробник:HP
- Код: 4232
- Наявність: Відсутній
-
16800грн.
Замовити в 1 клік
!!АКЦІЯ!!
До кожного Комплекта мишка і клавіатура подарунок!!
HP ENVY Desktop PC Series + Монітор Hanns.G HL229DPB
Можлива зміна конфігурації за побажанням клієнта (оперативна пам'ять,накопичувач).
Можливо замовити перевірку віддалено по TeamViewer.
Працюємо як за готівку так і по перерахунку.
ГАРАНТІЯ НА ВСІ НАШІ КОМПЛЕКТИ ПК + МОНІТОР.
Комплект можна оглянути в нашому магазині, з одним із найбільших асортиментів ноутбуків у Львові, по вул.Залізнична, 8.
Короткі характеристики HP ENVY Desktop PC Series:
Intel Core i5-6400 2.7GHz - 3.3GHz / RAM 16GB DDR4 / SSD 240GB + HDD 1TB / NVIDIA GeForce GTX 1050 Ti 4GB / Windows 10 Home
Intel Core i5-6400 2.7GHz - 3.3GHz з 4 ядра / 4 потоки
Роз'єми: DVD / USB 3.0 x4 / USB 2.0 x2 / HDMI / LAN (RJ-45) / USB Type-C / SD Card Reader / 3.5мм навушники та мікрофон
Код: (4232)
https://trium.com.ua/computers/hp-envy-desktop-pc-series
Короткі характеристики Hanns.G HL229DPB:
Діагональ дисплея - 21.5"
Відношення сторін - 16:9
Тип матриці - TN+film
Максимальна роздільна здатність дисплея - 1920 x 1080
Час реакції матриці - 5мс
Кут огляду, гор/верт - 170/160
Максимальна кількість кольорів 16.7 млн
Яскравість дисплея - 250кд/м
Контрастність дисплея - 30000000 : 1
Підключення - VGA / DVI
Споживана потужність - 24Вт
Габарити монітора, мм - 515.5 x 373.1 x 200.5 мм
Вага - 3.27кг
https://trium.com.ua/monitors/monitor-hannsg-hl229dpb
| Загальні | |
| Процесор | Intel Core i5 |
| Тип відеокарти | Дискретна |
| Основні | |
| Бренд | HP |
| Графічна картa | NVIDIA GeForce GTX 1050 Ti 4GB |
| Діагональ | 21,5" |
| Кількість ядер | 4 |
| Логічні ядра потоки | 4 |
| Об`єм вбудованої відеопам`яті | 4GB |
| Об`єм накопичувача HDD | 1TB |
| Об`єм накопичувача SSD | 240GB |
| Оперативна пам`ять | 16GB |
| Оперативна пам`ять тип | DDR4 |
| Операційна система | Windows 10 Home |
| Оптичний привід | Так |
| Покоління процесора | 6 |
| Розширення екрану | 1920x1080 |
| Серія | ENVY Desktop PC Series |
| Тип процесора | Intel Core i5 |
| Гарантія | 1 місяць |
Оформити кредит в IdeaBank



