Hp ProDesk 600 G1 SFF + Монітор Hanns.G HL225DBB Б/В (4200)
- Виробник:HP
- Код: 4200
- Наявність: Відсутній
-
7800грн.
Замовити в 1 клік
!!АКЦІЯ!!
До кожного Комплекта мишка і клавіатура подарунок!!
HP ProDesk 600 G1 SFF + Монітор Hanns.G HL225DBB
Можлива зміна конфігурації за побажанням клієнта (оперативна пам'ять,накопичувач).
Можливо замовити перевірку віддалено по TeamViewer.
Працюємо як за готівку так і по перерахунку.
ГАРАНТІЯ НА ВСІ НАШІ КОМПЛЕКТИ ПК + МОНІТОР.
Комплект можна оглянути в нашому магазині, з одним із найбільших асортиментів ноутбуків у Львові, по вул.Залізнична, 8.
Короткі характеристики Hp ProDesk 600 G1 SFF:
Intel Core i5-4570 3.2GHz - 3.6GHz / RAM 8GB DDR3 / SSD 240GB / Intel HD Graphics 4600 / Windows 10 Pro
Intel Core i5-4570 3.2GHz - 3.6GHz з технологією Turbo Boost 4 ядра / 4 потоки
Роз'єми: DVD-RW / USB 3.0 x4 / USB 2.0 x6 / PS/2 x2 / DisplayPort / VGA / LAN (RJ-45) / COM-порт (RS-232) / 3.5мм навушники та мікрофон
Код: (4200)
https://trium.com.ua/computers/hp-prodesk-600-g1-sff-3
Короткі характеристики Hanns.G HL225DBB:
Діагональ дисплея - 21.5"
Відношення сторін - 16:9
Тип матриці - TN+film
Максимальна роздільна здатність дисплея - 1920 x 1080
Час реакції матриці - 5мс
Кут огляду, гор/верт - 170/160
Максимальна кількість кольорів 16.7 млн
Яскравість дисплея - 250кд/м
Контрастність дисплея - 1000:1
Підключення - VGA / DVI
Споживана потужність - 28Вт
Габарити монітора, мм - 512 x 367 x 174 мм
Вага - 3.1кг
https://trium.com.ua/monitors/monitor-benq-gl2250-t-1285
| Загальні | |
| Процесор | Intel Core i5 |
| Тип відеокарти | Інтегрована |
| Колір | Чорний |
| Основні | |
| Бренд | HP |
| Графічна картa | Intel HD Graphics 4600 |
| Діагональ | 21,5" |
| Кількість ядер | 4 |
| Логічні ядра потоки | 4 |
| Об`єм накопичувача SSD | 240GB |
| Оперативна пам`ять | 8GB |
| Оперативна пам`ять тип | DDR3 |
| Операційна система | Windows 10 Pro |
| Оптичний привід | Так |
| Покоління процесора | 4 |
| Розширення екрану | 1920x1080 |
| Серія | ProDesk 600 G1 SFF |
| Тип процесора | Intel Core i5 |
| Гарантія | 1 місяць |
Оформити кредит в IdeaBank



