HP ProOne 600 G2 Non-Touch Б/В (3942)
- Виробник:HP
- Код: 3942
- Наявність: Відсутній
-
13900грн.
Замовити в 1 клік
!!АКЦІЯ!!
До кожного Моноблока HP мишка і клавіатура у подарунок!!
HP ProOne 600 G2 Non-Touch є кількість
Можлива зміна конфігурації за побажанням клієнта (оперативна пам'ять, накопичувач).
Є можливість замовити перевірку віддалено через TeamViewer.
Працюємо як за готівку так і по перерахунку.
ГАРАНТІЯ НА ВСІ НАШІ МОНОБЛОКИ!
Моноблок можна оглянути в нашому магазині, з одним із найбільших асортиментів ноутбуків у Львові, по вул.Залізнична, 8.
Короткі характеристики:
21.5" Full HD IPS / Intel Core i5-6500 3.2GHz - 3.6GHz / RAM 16GB DDR4 / M.2 SSD NVMe 250GB / Intel HD Graphics 530 / Windows 10 Pro
Intel Core i5-6500 3.2GHz - 3.6GHz з 4 ядра / 4 потоки
Мережеві адаптери:
Wi-Fi 802.11 Двохдіапазонний адаптер (Intel Dual Band Wireless-AC 7265) 2.4GHz; 5GHz
Gigabit Ethernet
Bluetooth
Додаткові опції:
Екран - матовий
Стереодинамики
Вебкамера
SD кардрідер
Оптичний привід
Вага - 10 кг
Роз'єми: Передня панель: USB 3.0 x2 / 3.5мм навушники та мікрофон
Задня панель: USB 3.0 x4 / DisplayPort 1.2 x1 / LAN (RJ-45) / лінійний аудіовихід
Код: (3942)
| Загальні | |
| Процесор | Intel Core i5 |
| Тип відеокарти | Інтегрована |
| Колір | Сірий |
| Основні | |
| Бренд | HP |
| Графічна картa | Intel HD Graphics 530 |
| Діагональ | 21,5" |
| Кількість ядер | 4 |
| Корпус | Пластик |
| Логічні ядра потоки | 4 |
| Об`єм накопичувача SSD | 250GB |
| Оперативна пам`ять | 16GB |
| Оперативна пам`ять тип | DDR4 |
| Операційна система | Windows 10 Pro |
| Оптичний привід | Так |
| Поверхня екрану | матова |
| Покоління процесора | 6 |
| Розширення екрану | Full HD (1920x1080) |
| Сенсорний екран | Ні |
| Серія | ProOne 600 G2 Non-Touch |
| Тип матриці | IPS |
| Тип процесора | Intel Core i5 |
| Гарантія | 1 місяць |
Оформити кредит в IdeaBank



