Lenovo ThinkCentre M700 + Монітор Hanns.G HL225DBB Б/В (4040)
- Виробник:Lenovo
- Код: 4040
- Наявність: Відсутній
-
9800грн.
Замовити в 1 клік
!!АКЦІЯ!!
До кожного Комплекта мишка і клавіатура подарунок!!
Lenovo ThinkCentre M700 + Монітор Hanns.G HL225DBB
Можлива зміна конфігурації за побажанням клієнта (оперативна пам'ять,накопичувач).
Можливо замовити перевірку віддалено по TeamViewer.
Працюємо як за готівку так і по перерахунку.
ГАРАНТІЯ НА ВСІ НАШІ КОМПЛЕКТИ ПК + МОНІТОР.
Комплект можна оглянути в нашому магазині, з одним із найбільших асортиментів ноутбуків у Львові, по вул.Залізнична, 8.
Короткі характеристики Lenovo ThinkCentre M700:
Intel Core i5-6400 2.7GHz - 3.3GHz / RAM 8GB DDR4 / SSD 240GB / Intel HD Graphics 530 / Windows 10 Pro
Intel Core i5-6400 2.7GHz - 3.3GHz з 4 ядра / 4 потоки
Роз'єми: USB 2.0 x2 / USB 3.0 x4 / DisplayPort / VGA / PS/2 x2 / LAN (RJ-45) / PS/2 x2 / COM (RS-232) / 3.5мм навушники та мікрофон
Код: (4040)
https://trium.com.ua/computers/lenovo-thinkcentre-m700
Короткі характеристики Hanns.G HL225DBB:
Діагональ дисплея - 21.5"
Відношення сторін - 16:9
Тип матриці - TN+film
Максимальна роздільна здатність дисплея - 1920 x 1080
Час реакції матриці - 5мс
Кут огляду, гор/верт - 170/160
Максимальна кількість кольорів 16.7 млн
Яскравість дисплея - 250кд/м
Контрастність дисплея - 1000:1
Підключення - VGA / DVI
Споживана потужність - 28Вт
Габарити монітора, мм - 512 x 367 x 174 мм
Вага - 3.1кг
| Загальні | |
| Процесор | Intel Core i5 |
| Тип відеокарти | Інтегрована |
| Колір | Чорний |
| Основні | |
| Бренд | Lenovo |
| Графічна картa | Intel HD Graphics 530 |
| Діагональ | 21,5" |
| Кількість ядер | 4 |
| Логічні ядра потоки | 4 |
| Об`єм накопичувача SSD | 240GB |
| Оперативна пам`ять | 8GB |
| Оперативна пам`ять тип | DDR4 |
| Операційна система | Windows 10 Pro |
| Покоління процесора | 6 |
| Розширення екрану | 1920x1080 |
| Серія | ThinkCentre M700 |
| Тип процесора | Intel Core i5 |
| Гарантія | 1 місяць |
Оформити кредит в IdeaBank



